HAKKIMIZDA

Ankara’nın En Büyük Ahşap Showroomu

Türkiye’nin başkenti olan Ankara, aynı zamanda mobilyanın da başkentidir. Mobilyanın başkentinde yeni bir dünya kurma misyonu ile yola çıkan WoodWork, Ankara’nın en köklü merkezlerinden biri olan Siteler’de kurulmuştur. Proje & Üretim & Uygulama alanlarında müşterilerin beklentilerini tam olarak karşılayan mağazamız doğadan ilham alan tasarımları yaşam alanlarınıza taşımayı amaçlamaktadır.

Siz Hayal Edin Biz Gerçekleştirelim…

Ceviz, kestane, ladin, meşe gibi birbirinden özel ağaçlardan ürettiğimiz benzersiz mobilyaları en uygun fiyatlarla sunduğumuz WoodWork’te tasarımsal ürünleri de hayata geçiriyoruz.

Hayal ettiğiniz ürünleri evinizde, iş yerinizde, ofisinizde ve çok daha fazla alanda görmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tasarım konusunda kararsızsanız işi mimarlarımız ve ustalarımızın maharetli ellerine de bırakabilirsiniz.

Masa, sehpa, TV ünitesi, kitaplık, yatak, merdiven, aydınlatma ve çok daha fazla ürün yelpazesi ile hizmet veren mağazamız zanaatı sanata dönüştüren benzersiz tasarımlarla tüm Türkiye’ye hizmet veriyor.

Her Biri Benzersiz Ürünler…

Doğadan ilham alan ve yaşam alanlarımıza değer katan tüm ürünlerimiz %100 doğal ağaçtan imal edilir.

Türkiye’nin dört bir yanına kargo imkanı ile sunduğumuz benzersiz seçeneklerimizi özenle paketliyor ve her nerede olursanız olun sizlere ulaştırıyoruz.

Doğal ağaçların dokusu ile huzur bulmak, kokusu ile yenilenmek isteyen herkesi WoodWork’e bekleriz.

Misyon

Ahşabın kalitesini özgün tasarımlarla bütünleştirdiğimiz WoodWork’te zamansız çizgilere sahip benzersiz ürünleri sizlerle buluşturmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Üzerinden yıllar geçse dahi stilini yitirmeyecek tasarımlarla iç mekanlarınıza birer kişilik armağan ediyoruz. Avangarde, Country, Modern, Retro, Chester gibi her stilde üretimini gerçekleştirdiğimiz mobilyalar ile zamandan ve mekandan bağımsız olarak kusursuzluğun inşasına tanık olmak isterseniz sizi de WoodWork’e bekleriz.

Vizyon

Emeğe ve insana verdiğimiz değer ile beklentileriniz için en uygun mobilyaları üretiyor, tasarım ve uygulamada sınırları aşıyoruz. Global ölçekte markalaşma vizyonu ile çıktığımız yolda isteklerinizi daima ön planda tutuyor, üstün iş ahlakı ve karşılıklı güven ilkelerimizden taviz vermiyoruz.

Özgün tasarımlarımız ve modellerimiz ile farklı, çarpıcı be benzersiz tasarımları tüm ev ve iş yerlerine ulaştırıyor, açık ve kapalı tüm mekanları kusursuz işçiliğimiz ile buluşturuyoruz. Ürün ve hizmetlerimizi söz verdiğimiz koşullarda sunarak, yaşam alanlarınızı güzelleştiriyoruz.